Новини » Світ Читать эту новость на русском

Компанія IKEA не знайшла поставок нелегально видобутої деревини з України

IKEA Фото з відкритих джерел

Звинувачення у використанні такої деревини вказали на складну інтерпретацію закону про санітарні рубки протягом сезону тиші

Шведська компанія IKEA заявила, що не виявила незаконно заготовленої деревини з України у своєму ланцюзі поставок. Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Результати розслідування третьої сторони за сприяння компанії Legallis LLC, в рамках якого відвідували лісові ділянки, а також нашого внутрішнього розслідування команди фахівців з постачання деревини та питань лісового господарства не виявили будь-яких ознак того, що незаконно заготовлена деревина потрапила до нашого ланцюгу поставок", - зазначили у компанії.

На думку керівництва IKEA, звинувачення у використанні такої деревини вказали на складну інтерпретацію закону про санітарні рубки протягом сезону тиші.

"Ми підтримуємо дії FSC (Лісова опікунська рада, - ред.) щодо розв'язання цієї проблеми і розгляду питання суперечливого законодавства для подальшого вдосконалення відповідального ведення лісового господарства в Україні та за її межами. Це також підтверджує, чому ми вважаємо, що на сьогодні FSC є найнадійнішою системою глобальної лісової сертифікації серед усіх, що діють на ринку", - відзначили в шведській компанії.

IKEA підкреслює, що як один з найбільших світових споживачів деревини компанія прагне використовувати свої глобальні можливості, щоб сприяти позитивним змінам у цій сфері, особливо в регіонах, які зазнали труднощів.

Новини за темою: IKEA пояснила, чому в Україні ціни на товари вищі, ніж в інших країнах

Нагадаємо, нещодавно британська організація Earthsight, що спеціалізується на екологічних та соціальних питаннях, оприлюднила результати розслідування, згідно з якими шведська компанія IKEA продає у своїх магазинах розкладні стільці Terje, які виготовляють із незаконно вирубаного бука в українських Карпатах.

Згодом IKEA розпочала незалежний аудит свого ланцюга постачань деревини в Україні у зв'язку з обвинуваченнями Earthsight, наголосивши, що вони не використовують незаконно заготовлену деревину.Loading...