Комітет Сенату США хоче отримати інформацію про роботу сина Байдена в Україні

Хантер Байден Picture-Alliance

Республіканці переконані, що між роботою Гантера Байдена в Україні та роботою його батька на українському напрямку існував конфлікт інтересів

Комітет Сенату США вимагає оприлюднити документи, пов'язані з роботою Гантера Байдена в Україні і його дій в компанії Burisma.

Про це повідомляє CBS news.

Як зазначається, комітет з внутрішньої безпеки і урядових справ США більшістю голосів підтримав рішення вимагати документи в американської компанії Blue Star Strategies, яка надавала консультаційні послуги Burisma.

Як згадувалося вище, ці документи пов'язані з діяльністю Гантера Байдена і якщо компанія їх не надасть, їй можуть загрожувати штрафні санкції.

Республіканці хочуть ініціювати розслідування через підозру в тому, що між роботою Гантера Байдена в Україні та роботою його батька на українському напрямку в адміністрації експрезидента Барака Обами існував конфлікт інтересів.

У свою чергу голова комітету Рон Джонсон заявив, що це розслідування не повинно зашкодити президентській кампанії Джо Байдена.

Однак у штабі Байдена вважають, що, розслідуючи діяльність Гантера Байдена, Джонсон виконує "політичне доручення" суперника Байдена на виборах Дональда Трампа.

Щодо демократів, то вони оскаржили голосування про повістку і заявили, що розслідування республіканців є "партизанським" на тлі пандемії коронавірусу.

Новини за темою: Зеленський про записи розмов Порошенка і Байдена: Це не останній дзвінок, який побачать українці

Нагадаємо, нещодавно стало відомо, що народний депутат Андрій Деркач оприлюднив аудіоматеріали, які, за його словами, можуть свідчити про вплив Джозефа Байдена на п'ятого президента України Петра Порошенка. Зокрема, на записах йшлося про звільнення колишнього генпрокурора Шокіна.

У зв'язку з цим у "Слузі народу" створюють комісію з рослідування можливого впливу Байдена на Порошенка.

Новини за темою: Джо Байдена звинуватили в сексуальних домаганнях

У відповідь на це у штабі Джо Байдена заявили, що плівки з розмовами з п'ятим президентом України Петром Порошенком є "діркою від бублика".

Loading...