Новини » Світ Читать эту новость на русском

Колишній король Іспанії вирішив покинути країну на тлі звинувачень у корупції

Поки невідомо, куди ексочільник Іспанії планує поїхати

Хуан Карлос І Фото з відкритих джерел

Колишній король Іспанії Хуан Карлос, який перебуває під слідством за звинуваченням у корупції, заявив, що покидає країну. Про це повідомляє Euronews.

Зазначається, що в іспанських газетах з'явилася інформація, яка стверджує, що Карлос отримав мільйони євро від покійного короля Саудівської Аравії Абдулли. "Керуючись переконанням у бажанні найкращого для іспанців, їхніх установ та Вас як короля, я повідомляю Вам про моє зважене рішення переїхати в цей час за межі Іспанії", – написав Карлос у листі до свого сина, нинішнього короля країни Філіпа VI.

Новини за темою: В Іспанії через виявлення COVID-19 доведеться вбити майже 100 тисяч норок

Наразі невідомо, коли Карлос покине Іспанію, чи куди він поїде. Водночас, в представництві Філіпа повідомили, що "Його Величність Король передав королеві Дон Хуану Карлосу свою щиру повагу та подякував за його рішення".

Крім того, у королівському дворі зазначили, що Філіп хоче підкреслити історичну важливість, яку представляє правління його батька, як спадщина, політична та інституційна робота.

Колишній король Карлос відрікся від престолу у 2014 році на тлі серії скандалів. Його син, король Філіп VI, став наступником престолу й намагався тиснути на вирішення питання про ймовірну корупцію батька.

Новини за темою: Іспанія оголошує кінець надзвичайного стану і відкриває кордони

Нагадаємо, не так давно Іспанія виписала бельгійському принцу Йоахіму штраф у розмірі понад 10 тис. євро за участь у вечірці під час його подорожі до Кордови наприкінці травня. Принца звинуватили в порушенні карантинних обмежень. 

Loading...