Новини » Світ Читать эту новость на русском

КНДР погрожує направити війська в демілітаризовану зону

Така заява є відповіддю на агітацію, яку поводять перебіжчики на півдні країни

Фото з відкритих джерел

У КНДР заявили, що готові направити армію в демілітаризовану зону, що розділяє Північну та Південну Кореї. Про це повідомляє ВВС

Згідно з повідомленням, на вихідних Кім Йо Чжон, сестра північнокорейського лідера Кім Чен Ина, заявила, що вона наказала армії підготуватися до наступу. 

"Я відчуваю, що настав час порвати з південнокорейською владою", - сказала Кім Йо Чжон, яка займає керівну роль у політичній ієрархії Північної Кореї. Вона також пообіцяла вжити "дій", сказала, що дала відповідне доручення військовим. 

Новини за темою: У КНДР назвали "безнадійними" відносини з Вашингтоном

Тепер північнокорейські військові заявляють, що готові "перетворити лінію фронту на фортецю та посилити військову пильність". Окрім цього, у Генеральному штабі армії КНДР повідомляють, що перебувають в режимі "високої готовності" і готові "швидко та ретельно" виконати будь-які рішення уряду.

Як зазначається, протягом певного часу напруга між країнами загострилася через транскордонні листівки, які зазвичай надсилаються повітряними кулями.

Водночас у Міністерстві оборони Південної Кореї відповіли на нові погрози, сказавши, що працюють разом із США для ретельного моніторингу військових кроків на Півночі.

Новини за темою: КНДР провела випробування крилатих ракет у Японському морі

Нагадаємо, нещодавно Північна Корея вирішила обірвати усі лінії зв'язку із Південною Кореєю та заявила, що це перший крок до повного припинення перемовин. Loading...