live

Кінематограф помилявся: Вчені показали, як насправді виглядав Олександр Македонський

Мозаїка Олександра Македонського. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Отриманий портрет досить сильно відрізняється від античних статуй

Стало відомо, як при житті виглядав Олександр Македонський. Вчені за допомогою новітніх технологій реконструювали його прижиттєвий вигляд, пише clutch.

Олександр Македонський — видатна особистість, великий завойовник і полководець, який не програв жодної битви. Олександр за дуже короткі терміни підпорядкував собі більшу частину Азії, дійшов до Пакистану та Індії. А його найбільш відомим девізом було: "Розділяй і володарюй". Правитель володів надзвичайними талантами, вибирав найкращі стратегії завоювання і діяв швидко і раптово.

Персонаж, який зображає Олександра Македонського з однойменного кінофільму Олександр Фото з відкритих джерел

Про життя Олександра Македонського в 2004 році був знятий фільм "Олександр", де правителя зіграв Колін Фаррелл. Однак, чи був справжній Олександр Македонський схожий на кінематографічного персонажа?

Щоб це з'ясувати, вчені вдалися до використання новітніх технологій і змогли відтворити справжній прижиттєвий вигляд Олександра Македонського. Отриманий портрет досить сильно відрізняється від античних статуй, що зображують царя, і тим більше, від персонажа, яким його зобразили в фільмі "Олександр".

А ось так за життя виглядав справжній Олександр Македонський - вчені реконструювали його справжній вигляд:

Так виглядав справжній Олександр Македонський Фото з відкритих джерел

Нагадаємо, Олександра Македонського поховали ще живим.

 Loading...
Loading...
Loading...