Кім Кардашʼян закриває реаліті-шоу про свою родину

Кім Кардашян. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Проєкт тривав приблизно 14 років

Американська телевізійна зірка, модель та акторка Кім Кардашʼян оголосила про закриття реаліті-шоу про її родину "Йти в ногу з Кардашʼянами" (Keeping Up With The Kardashians). Про це вона повідомила у Twitter

"З важким серцем ми, як родина, ухвалили важке рішення попрощатися з "Йти в ногу з Кардашʼянами", — йдеться у заяві Кім.

Після оголошення про закриття шоу Кардашʼян висловила подяку "тисячам людей та компаній", які були залучені до цього проєкту.

"Це шоу зробило нас такими, якими ми є, і я завжди буду в боргу перед усіма, хто відіграв роль у розвитку нашої карʼєри та назавжди змінив наше життя", — написала акторка.

Новини за темою: Відомий український боксер оголосив про завершення кар'єри, - ЗМІ

За попередньою інформацією, фінальний 21-й сезон шоу з'явиться в ефірі на початку 2021 року. 

До слова, вперше шоу "Йти в ногу з Кардашʼянами" з'явилося на телеекранах у жовтні 2007 року. Цей проєкт присвячений особистому та професійному життю змішаної родини Кардашʼян-Дженнер. Зокрема, основна увага зосереджена на стосунках між сестрами — Кортні, Кім і Хлої Кардашʼян та їх зведених сестер — Кендалл та Кайлі Дженнер.

Нагадаємо, раніше британський музикант Ед Ширан оголосив про перерву у своїй кар'єрі, щоб "вийти назовні й побачити світ". Однак, артист пообіцяв повернутися на сцену з новою музикою. 

Loading...