Кім Чен Ин відклав план військових дій проти Південної Кореї

Голова Державної ради КНДР, голова Трудової партії Кореї, а також вищий керівник КНДР Кім Чен Ин під час ракетних випробувань в Північній Кореї

EPA-EFE

КНДР переглядає свою військову політику щодо сусідів

Лідер Північної Кореї Кім Чен Ин вирішив відкласти початок військових дій проти Південної Кореї. Про це передає ЦТАК (Центральне телеграфне агентство Кореї).

Зазначається, що на засіданні також розглядали зміну ключових проєктів воєнної політики Пхеньяну. Зокрема, учасники комісії досліджували доповіді та постанови, далі зміни військової доктрини на основі цих доповідей будуть остаточно затверджуватися.

"На попередньому засіданні військової комісії ТПК (Трудова партія Кореї, - ред.) дала оцінку ситуації та відклала розгляд плану з військових дій проти Півдня до 5-ї сесії військової комісії партії 7-го скликання", - зазначає агентство.

Зазначимо, раніше північнокорейські ЗМІ повідомляли, що видавництва і друкарні Пхеньяну надрукували 12 млн пропагандистських листівок для поширення на території Південної Кореї.

Розповідається, що для поширення цієї продукції Пхеньян підготував спеціальне обладнання. Також були задіяні понад три тисячі повітряних куль.

Перед цим Пхеньян звинуватив Південну Корею в розповсюдженні листівок з образами лідера Кім Чен Ина. Північнокорейська влада зажадала від Південної Кореї вплинути на активістів, які займаються переправленням через кордон антиурядових матеріалів. Сестра лідера КНДР, яка є його заступником, пригрозила Південній Кореї застосувати армію.

Новини за темою: Південна і Північна Корея знову на ножах: Чому Кім Чен Ин розлючений і хоче війни?

Нагадаємо, Північна Корея вирішила обірвати усі лінії зв’язку із Південною Кореєю та заявила, що це перший крок до повного припинення перемовин.

Loading...