Новини » Світ Читать эту новость на русском

Кім Чен Ин "розплакався" під час виступу та попросив вибачення у свого народу

Кім Чен Ин Фото з відкритих джерел

За словами північнокорейського лідера, він не зміг "позбавити народ складнощів у житті"

Лідер КНДР Кім Чен Ин попросив вибачення перед власним народом за помилки у протидії пандемії COVID-19 та "розплакався" — зняв окуляри й витер пальцями очі. Про це пише The Guardian.

"Наш народ поклав довіру, високу як небо та глибоку як море, на мене, але я не впорався з тим, щоб завжди виправдовувати її задовільно. Мені дуже шкода", - сказав Кім Чен Ин.

За словами північнокорейського лідера, він не зміг "позбавити народ складнощів у житті", серед яких — "серйозні виклики", "незліченні випробування" та "безпрецедентні катастрофи".

Що ж стосується жесту з окулярами, то директор Інституту національного об’єднання Хонг Мін з Південної Кореї вважає, що це було демонстрацією зовнішнього тиску на режим.

Новини за темою: "Моя повага до вас ніколи не ослабне": ЗМІ оприлюднили дружнє листування Кім Чен Ина з Трампом

Нагадаємо, нещодавно очільник КНДР Кім Чен Ин вибачився перед Південною Кореєю за вбивство їхнього чиновника, який незаконно перетнув кордон. Зокрема, південнокорейська розвідка повідомила, що їхній чиновник намагався втекти в КНДР. Проте патрульні КНДР, які його виявили, вбили чоловіка та спалили його тіло на острові.Loading...