Кількість затриманих на білоруських протестах перевищила 6,7 тис. осіб, - МВС

REUTERS

В результаті зіткнень громадян та міліції 9-13 серпня постраждали 103 правоохоронці

За минулу добу, 12 серпня, під час акцій протесту в Білорусі правоохоронці затримали близько 700 осіб, таким чином загальна кількість затриманих перевищила 6,7 тисячі чоловік. Про це повідомила пресслужба МВС Білорусі в Telegram.

"За участь у несанкціонованих масових заходах (у Білорусі - ред.) з 12 на 13 серпня затримано близько 700 осіб", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що в результаті зіткнень громадян та міліції 9-13 серпня постраждали 103 правоохоронці, з яких 28 було госпіталізовано.

У пресслужбі також розповіли, що напередодні в Мінську і в Барановичах знову були здійснені навмисні наїзди автомобілями на співробітників ДАІ. Крім того в Мінську співробітники ОМОН затримали двох молодих людей 18 і 19 років, які виготовляли "коктейлі Молотова".

Новини за темою: МЗС рекомендує українцям утриматись від поїздок у Білорусь

Нагадаємо, протести у Білорусі спалахнули 9 серпня після проведення президентських виборів. Того ж вечора екзит-пол оприлюднив попередні результати голосування, згідно з якими перемогу здобув Олександр Лукашенко. Пізніше його перемогу підтвердила ЦВК. 

У зв'язку з цим обурені білоруси вийшли на вулиці. У понеділок ввечері у центрі Мінська припинили роботу декількох станцій метро, стягнули спецтехніку, а силовики почали стріляти по мітингувальниках. У результаті затримали тисячі осіб, ще десятки активістів постраждали.

У середу, 12 серпня, МВС Білорусі визнало, що силовики стріляли на ураження по демонстрантах

Loading...