Новини » Світ Читать эту новость на русском

Кількість інфікованих COVID-19 перевищила 83,3 тис. осіб, за добу померли ще 57 людей

В Італії зафіксували 655 випадків зараження

Укрінформ

Станом на ранок п'ятниці, 28 лютого, загальна кількість загиблих від пневмонії, спричиненої новою коронавірусною інфекцією COVID-19, збільшилася до 2858 осіб. Про це свідчать дані Центру системних досліджень та інжинірингу при Університеті Джона Хопкінса.

Згідно з повідомленням, загальна кількість інфікованих коронавірусом зросла до 83 388 осіб. Найбільшу кількість випадків діагностовано в материковому Китаї - 78 824, також 2 022 - у Південній Кореї.

Щодо Європи, то тут найбільший спалах зафіксовано в Італії, де захворіли 655 людей, крім цього 17 загинули, а ще 45 видужали.

Як зазначається, також зросла кількість людей, що одужали. Так за добу вилікувалися 3 666 осіб, таким чином загальна кількість людей, які одужали від коронавірусної інфекції COVID-19 , - це 36 563 людини.

Нагадаємо, напередодні директор Департаменту консульської служби МЗС Сергій Погорельцев підтвердив наявність коронавірусу у 26-річної громадянки України, яка працює в Італії.

Також кількість заражених новим коронавірусом COVID-2019 серед громадян України – членів екіпажу круїзного лайнера Diamond Princess – зросла до чотирьох осіб.

Генеральний директор Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) Тедрос Адханом Гебреєсус вважає, що у ситуації з поширенням коронавірусу настав вирішальний момент. Зараз вирішується, чи вийде вона з-під контролю, якщо не будуть вжиті необхідні заходи.

Loading...