Кілька українців через вибух у Бейруті отримали незначні травми, – посол

Громадяни України мають порізи та забої

Reuters

Серйозно постраждалих громадян України в результаті вибухів у Бейруті немає. Про це заявив посол України в Лівані Ігор Осташ в ефірі одного з телеканалів.

Зазначається, що є кілька родин, у яких постраждало майно, будинки та квартири. Крім того, у кількох людей є незначні травми, порізи та забої, але серйозно постраждалих нема. "На сьогодні серйозних проблем, пов’язаних із загрозою життю, для українців немає", – повідомив Осташ.

Дипломат зазначив, що відомство може допомогти у відновленні будинків чи квартир. Для цього необхідно звертатися за телефоном гарячої лінії посольства, зазначеним на сайті.

Що стосується інформації про ймовірну наявність двох українських кораблів у районі вибухів, то наразі у дипвідомстві такі дані відсутні. "Поки що є інформація, що серйозно постраждав корабель ООН, там є дійсно проблема з моряками. Щодо українських громадян, українських моряків – такої інформації немає", – резюмував посол.

Нагадаємо, напередодні ввечері, 4 серпня, у порту Бейрута, столиці Лівану, протягом 15 хвилин прогриміли два потужні вибухи. У результаті цього загинуло щонайменше 100 осіб, ще 4 тисячі постраждали. 

Новини за темою: Бездіяльність та недбалість у зберіганні матеріалів: Reuters назвав попередні підсумки розслідування вибуху в Бейруті

За даними Вищої Ради оборони Лівану, вибух у порту Бейрута стався через 2750 тонн нітрату амонію (аміачної селітри) з судна російського бізнесмена.

Пізніше з'явилася інформація, що 17 липня з порту в Маріуполі відійшло судно з пшеницею в напрямку Бейрута. Наразі його доля невідома.

Loading...