Новини » Світ Читать эту новость на русском

Хворий на COVID-19 Трамп "втік" з лікарні, щоб зустрітися із прихильниками

Президент США Дональд Трамп Фото з відкритих джерел

Прихильники нинішнього президента з вечора п'ятниці збиралися біля лікарні, де перебував Трамп

Президент Сполучених Штатів Дональд Трамп на деякий час вийшов лікарняної кімнати в Національному військово-медичному центрі Волтера Ріда, де отримує лікування від коронавірусу COVID-19, щоб зустрітися із групою прихильників. Про це повідомляє NBC News.

Згідно з повідомленням, спочатку у своєму Twitter Трамп оголосив, що "зробить невеликий сюрприз деяким великим патріотам, які зібралися на вулиці", а через декілька хвилин президентський кортеж повільно проїхав по периметру лікарні.

Новини за темою: Твіт Трампа про захворювання коронавірусом набрав рекордну кількість лайків

Як зазначається, Трампа помахав людям через вікно позашляховика. Водночас президент носив звичайну тканиняну маску, на відміну від більш захисної маски N95.

Слід зауважити, що Трамп нікуди не їздить без захисту спецслужб. Цього разу він також мав супровід, із ним в машині були щонайменше двоє людей. Після поїздки президент повернувся в центр. 

Новини за темою: Стан Трампа був набагато гіршим, ніж повідомляли, - Білий дім

"Кожну особу, яка перебуває в транспортному засобі під час цього абсолютно непотрібного президентського "проїзду", якраз зараз потрібно помістити в карантин протягом 14 днів. Вони можуть захворіти. Вони можуть загинути. Для політичного театру. Трамп наказав піддавати своє життя ризику для театру. Це маразм", - сказав лікар із медценру Ріда Джеймс Філліпс.

Новини за темою: Twitter видалятиме дописи з побажаннями Трампу смерті від COVID-19

Нагадаємо, у п'ятницю, 2 жовтня, стало відомо, що президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп разом зі своєю дружиною Меланією захворіли на коронавірус COVID-19. За його словами, позитивний тест на COVID-19 вони отримали вночі.

Уже 3 жовтня хворого на коронавірус Дональда Трампа госпіталізували до Національного військово-медичного центру Волтера Ріда. За словами лікаря президента, Трамп почувається краще та не потребує апарату штучної вентиляції легень, але наступні години критичні.

Loading...