Хотіли сувеніри з нацсимволікою: У Мінську ОМОН затримав два десятки осіб у черзі до магазину

Власник магазину повідомив про припинення продажів через тиск влади Радіо Свобода

Зазначається, що людей затримали нібито через блокування автомобіля

У білоруському Мінську ОМОН розігнав чергу до магазину сувенірів із національною символікою, у результаті чого було затримано приблизно два десятки людей. Про це повідомляє білоруська служба "Радіо Свобода".

Як зазначається, магазин раніше оголосив про своє закриття. У зв'язку з цим напередодні, 23 червня, приблизно пів сотні осіб вишикувалися у чергу, щоб встигнути купити товари до припинення роботи сувенірної крамниці. 

Однак, згодом до магазину під'їхали два автозаки зі співробітниками ОМОНу, які почали затримувати людей у черзі. 

За даними видання, причиною затримань стало нібито те, що люди у черзі не давали проїхати автомобілю.

"Щоб припинити незаконні дії, які виражалися в блокуванні автомобіля, виїхав загін міліції. Деякі із затриманих залишені для розгляду", – пояснили у МВС.

Новини за темою: У Білорусі затримали та проводять допит суперника Лукашенка на виборах

До слова, 12 червня у Мінську співробітники ДАІ зупинили кур'єра, який віз в магазин 419 футболок з надписом "Псіхо3%" – у мережі останнім часом президента Білорусі Олександра Лукашенка називають "Саша 3%" нібито через його реальний рейтинг в країні. 

 За словами власника магазину Павла Білоуса, після цієї історії з футболками в магазині розпочалися перевірки. Крім цього, чоловік запевнив, що згодом санстанція виписала їм припис про припинення виробництва, а міліція забрала "на перевірку" дев’ять біло-червоно-білих прапорів. Крім цього, там тривають перевірки від інших інстанцій.

Новини за темою: Обшуки, арешти, переслідування: Традиційні дрібнички президентської передвиборчої кампанії у Білорусі

Нагадаємо, нещодавно у Білорусі затримали бізнесмена Віктора Бабарико, який є потенційним суперником на наступних президентських виборах чинного лідера Білорусі Олександра Лукашенка, а також його сина Едуарда. 

У результаті в країні поновилися протести – місцеві жителі виступали проти затримання активістів і політиків під час президентської виборчої кампанії.

 

Loading...