Хорватію сколихнули потужні землетруси

Епіцентр землетрусу був розташований неподалік від столиці країни - міста Загреб

Вранці у неділю, 22 березня, сильний землетрус сколихнув Хорватію та її столицю, що завдало великої шкоди та спричинило паніку. Про це повідомляє АР

Згідно з повідомленням, Європейське сейсмологічне агентство заявило, що землетрус був магнітудою у 5,3 бала і вразив велику територію на північ від столиці, Загреба. Епіцентр поштовхів знаходився в 7 км на північ від Загреба на глибині 10 кілометрів.

Як зазначається, багато будівель у столиці тріснули, а стіни та дахи були пошкоджені. Вулиці міста заваленні сміттям, а бетонні плити впали на автомобілі. Також відомо, що було пошкоджено знаменитий Загребський собор - верхівка одного з двох його шпилів руйнувалася. Окрім цього, повідомлялося про декілька пожеж.

Пізніше зафіксували принаймні ще два інші поштовхи. Щодо жертв, то чиновники спочатку заявили, що 15-річна дівчинка була вбита, але згодом лікарі сказали, що вона перебуває у критичному стані і за її життя наразі борються.

Землетрус стався на фоні часткового блокування столиці через поширення коронавірусу. Людям наказали уникати громадських місць, таких як парки та сквери, але вони не мали вибору, оскільки їм було потрібно дістатися зі своїх квартир. До п'яти осіб, які тримаються на відстані, дозволяється бути разом.

Міністр внутрішніх справ Давор Божинович заявив, що ситуація ускладнюється діючими обмежувальними заходами щодо вірусу.

Нагадаємо, станом на 09:30 неділі, 22 березня, у світі кількість людей, які заразилися коронавірусною інфекцією SARS-CoV-2, становить 307 280. Loading...