Харві Вайнштейна засудили до 23 років в'язниці у справі про домагання

Харві Вайнштейн. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

За двома пунктами звинувачення йому в сукупності загрожувало до 29 років в'язниці

Суд у середу, 11 березня, оголосив вирок голлівудському продюсеру Харві Вайнштейну. Його визнали винним та засудили до 23 років в'язниці за звинуваченням у домаганнях. Про це повідомило видання The New York Times.

Як зауважується, сторона звинувачення просила присудити продюсеру "максимальний або близький до максимального" термін ув'язнення. За двома пунктами звинувачення йому в сукупності загрожувало до 29 років в'язниці.

Новини за темою: Ще одна відома актриса подала в суд на Харві Вайнштейна

Раніше суд присяжних у Нью-Йорку визнав винним голлівудського продюсера Харві Вайнштейна за двома пунктами звинувачення.

Нагадаємо, Харві Вайнштейна публічно звинуватили в сексуальних домаганнях і насильстві понад 80 жінок, зокрема Анджеліна Джолі та Ешлі Джадд.

В кінці серпня 2019 року Харві Вайнштейну, якому раніше вже пред'явили два звинувачення у злочинах сексуального характеру, теж висунули два нових звинувачення в сексуальних домаганнях.

Після того, як він заплатив моральну компенсацію своїм жертвам, на нього в суд подала ще одна відома особистість – німецька актриса Роуз Макгоуен.