Новини » Світ Читать эту новость на русском

КДБ Білорусі вніс творців Telegram-каналу "Нехта" до списку терористів

Степан Путило й Роман Протасевич Фото з відкритих джерел

Автори каналів – єдині громадяни Білорусі в переліку терористів

Комітет державної безпеки Білорусі вніс засновника Telegram-каналів "Нехта" й "Нехта Live" Степана Путила та колишнього головного редактора видань Романа Протасевича до списку фізичних осіб, причетних до терористичної діяльності. Відповідний перелік з’явився на сайті відомства.

Як повідомляє "Sputnik Беларусь", наразі в списку зазначено 726 прізвищ, а Путило та Протасевич – єдині громадяни Білорусі в ньому.

Раніше Слідчий комітет Білорусі вже пред'явив журналістам звинувачення в організації масових заворушень у Мінську й порушенні соціальної ворожнечі до представників влади та правоохоронці. Сам канал і його логотип визнали екстремістськими матеріалами на території Білорусі.

Водночас ексголовред "Нехта" Протасевич у Twitter доволі іронічно відреагував на появу свого прізвища в переліку терористів. "Так, це не жарт. КДБ Білорусі вніс мене в список терористів. Тепер моє прізвище стоїть в одному списку з хлопцями з ІДІЛ. За весь час існування режиму ще жоден противник Лукашенка не удостоювався такого визнання!" – йдеться в повідомленні.

Новини за темою: Лукашенко розповів, скільки повноважень готовий віддати іншим структурам

Нагадаємо, нещодавно Олександр Лукашенко розпорядився навести порядок у Мінську і прибрати стихійні меморіали на вулицях міста. За його словами, столицю Білорусі не можна "перетворювати на кладовище".

Loading...