Новини » Світ Читать эту новость на русском

Кандидатка в президенти Білорусі Світлана Тихановська виїхала в Литву, – МЗС

Напередодні Тихановська не виходила на зв'язок

Світлана Тихановська

Фото з відкритих джерел

Кандидатка в президенти Білорусі Світлана Тихановська покинула Білорусь. Про це повідомив міністр закордонних справ Литви Лінас Лінкявічус у Twitter.

Зазначається, що головна суперниця чинного президента Білорусі Олександра Лукашенка перебуває в Литві.

Нагадаємо, 9 серпня, в Білорусі завершилися президентські вибори. За пост глави держави боролися Олександр Лукашенко, Світлана Тихановська, Анна Конопацька, Андрій Дмитрієв та Сергій Черечень. 

За попередніми даними Центральної виборчої комісії, чинний глава Білорусі Олександр Лукашенко перемагає на президентських виборах, набравши 80,08%.

Вчора, 10 серпня, штаб Світлани Тихановської заявив, що не визнає результати виборів президента Білорусі, які озвучив ЦВК країни. За їхніми даними, у всіх регіонах країни виборці віддали від 70% до 90% голосів за суперницю Лукашенка. 

Новини за темою: Протести в Білорусі: Позиції Росії, ЄС й США

Пізніше кандидатка в президенти Білорусі Світлана Тихановська подала скаргу до Центрвиборчкому з вимогою визнати недійсними результати виборів. Після виходу з ЦВК Тихановська кілька годин не виходила на зв'язок, проте вночі штаб кандидатки заявив, що з нею все добре.

Водночас, в КДБ Білорусі заявили, що в перший день протестів у Білорусі на кандидатку Світлану Тихановську готувався замах

Loading...