Новини » Світ Читать эту новость на русском

Кампанія Трампа відмовилася від більшої частини позову в Пенсильванії

Колишній президент США Дональд Трамп

Flickr

Кампанія Трампа відмовилася від твердження про те, що співробітники виборчкомів незаконно заблокували можливість спостерігати за підрахунком поштових бюлетенів

Кампанія президента США Дональда Трампа відмовилася від більшої частини позовів, поданих з метою перешкодити Пенсильванії засвідчити її результати на виборах, звузивши справу до невеликої кількості бюлетенів. Про це повідомляє Reuters.

Згідно з повідомленням, у зміненому позові, поданому до Федерального суду, кампанія Трампа відмовилася від твердження про те, що співробітники виборчих комісій незаконно заблокували спостерігачам можливість спостерігати за підрахунком поштових бюлетенів у Філадельфії та Піттсбурзі.

Урізаний позов тепер сфокусований на твердженні про те, що демократичні округи незаконно дозволили виборцям виправляти помилки у своїх бюлетенях, що відправляються поштою, в порушення закону штату.

Офіційні особи заявили, що суперечка зачіпає невелику кількість бюлетенів в штаті, де, за прогнозами, демократ Джо Байден переможе з перевагою понад 60 тис. голосів.

Своєю чергою, посадові особи Пенсильванії попросили суддю відхилити позов Трампа, заявивши, що спостерігачам на виборах було дозволено оцінювати обробку бюлетенів, відправлених поштою, і що у всіх округах штату було дозволено інформувати жителів, якщо їх відправлені поштою бюлетені були неповними, навіть якщо це не було обов'язковим для них.

Новини за темою: Байден переміг, бо вибори було сфальсифіковано, - Трамп

Нагадаємо, нещодавно у США штаб Дональда Трампа подав низку позовів щодо нібито проблем із голосуванням у кількох штатах. Однак, американські суди їх відхилили. 

Loading...