live
Новини » Світ Читать эту новость на русском

Ізраїль висилає із країни громадян Південної Кореї на тлі епідемії коронавірусу COVID-19

Країну покинули понад 620 південних корейців

Китайський коронавірус атакував Італію Фото з відкритих джерел

За наказом уряду Ізраїль відправляє громадян Південної Кореї із країни спеціальними рейсами на тлі побоювань щодо смертельного коронавірусу. Про це повідомляє Anadolu

Згідно з повідомленням, представники ізраїльських аеропортів заявили, що з вечора неділі 622 південні корейці, більшість з яких туристи, покинули країну, і що ще 800-900 осіб залишаються в країні.

Як зазначається, відповідний наказ про вивезення всіх корейців ухвалив прем'єр-міністр Бенджамін Нетаньягу після того, як влада Південної Кореї заявила, що 29 туристів, які повернулися з Ізраїлю та Палестини, були заражені коронавірусом COVID-19.

Відомо, що майже 200 ізраїльських студентів, які контактували з цими людьми, були поміщені в домашній карантин. Також у суботу, 22 лютого, в Ізраїлі зафіксували перший випадок зараження коронавірусом COVID-19 в країні.

Нагадаємо, станом на ранок, 24 лютого, загальна кількість підтверджених випадків захворювання коронавірусом на материку в даний час складає 77 150, а кількість жертв хвороби зросла до 2592.

Також кількість загиблих від спалаху коронавірусу COVID-19 в Італії станом на понеділок, 24 лютого, зросла до шести осіб.

Міністерство закордонних справ України закликало громадян тимчасово утриматися від поїздок до Італії та Ірану через поширення коронавірусної інфекції COVID-19 на території цих країн.

 

Loading...