Ізраїль почав вихід із жорсткого карантину

Прем'єр-міністр Ізраїлю Беньямін Нетаньягу

Фото з відкритих джерел

Карантин в країні запровадили 25 вересня через різке погіршення ситуації з коронавірусом

У неділю, 18 жовтня, в Ізраїлі почали послаблювати обмеження майже після місяця жорсткого карантину. Про це повідомляє ізраїльське видання Times of Israel з посиланням на прем'єр-міністра Беньяміна Нетаньягу.

Так, з 18 жовтня жителі Ізраїлю можуть виходити зі свого помешкання на відстань у понад кілометр. Крім цього, дозволено ходити у гості та відвідувати чужі будинки.

Крім цього, місцеві мешканці можуть офіційно проводити збори, однак з урахуванням не більше 10 осіб в приміщенні та до 20 осіб на відкритому повітрі. 

Також зазначається, що в Ізраїлі можуть відновити роботу дитячі садки та кафе й ресторани. Однак, поки закладам громадського харчування дозволено працювати навинос. Окрім цього, жителям країни дозволено відвідувати пляжі та національні парки.

Новини за темою: Повернення жорсткого карантину в Ізраїлі: Як держава підтримує громадян, які залишилися без роботи

За словами прем'єр-міністра Біньяміна Нетаньягу, цього разу вихід з карантину буде поступовим. Зокрема, зняття обмежень планується здійснювати в кілька етапів, що триватимуть до лютого 2021 року.

"Цього разу ми вийдемо з (жорсткого карантину - ред.) обережно. Якщо всі дотримуватимуться правил, я впевнений, що це спрацює", - наголосив Нетаньяху.

Нагадаємо, 25 вересня в Ізраїлі на два тижні запровадили карантин для боротьби з другою хвилею коронавірусу COVID-19. 

За словами, ізраїльського прем'єра Беньяміна Нетаньягу, жорсткі обмеження в країні можуть тривати не менше місяця через перевантаженість лікарень та постійний ріст смертності від COVID-19.

Loading...