live

Іспанія планує поступово послаблювати карантинні обмеження

Марія Хесус Монтеро Фото з відкритих джерел

Послаблення карантину планується з 26 квітня

Міністр фінансів Іспанії Марія Хесус Монтеро заявила, що уряд країни планує почати поступове послаблення карантинних заходів, введених через коронавірус, з 26 квітня. Про це повідомляє El Pais.

"Після завершення режиму надзвичайного стану уряд має намір вжити прогресивні заходи, щоб громадяни могли поступово повернутися до свого нормального життя. Послаблення відбуватиметься поступово і з дотриманням рекомендацій експертів, щоб уникнути нового спалаху коронавірусу", - зазначила Монтеро.

Також вона додала, що після 26 квітня почнеться деескалація.

"Це буде відбуватися у такий спосіб, щоб жителі країни могли поступово і впорядковано повертатися до нормального життя, на вулиці, площі, у дуже впорядкований спосіб, щоб не було нового піку і повернення до інфекції", - заявила Марія Хесус Монтеро.

Поки іспанський уряд розробляє різні сценарії послаблення обмежень, однак Монтеро відмовилася розповідати про них, адже остаточне рішення ще не ухвалено.

Як відомо, Іспанія займає друге місце за кількістю хворих коронавірусом. За останніми даними центру Джона Гопкінса, в Іспанії зафіксовано 146 690 випадків зараження, з яких 48 021 людина - одужала, а померло - 14 555 осіб.

Раніше повідомлялося, що уряд Іспанії прийняв рішення у найближчий час запровадити систему базового доходу для своїх громадян у зв'язку з поширенням пандемії коронавірусу COVID-19.

Loading...