live
Новини » Світ Читать эту новость на русском

Іран пригрозив завданням удару по США та Ізраїлю у разі "найменшої помилки"

Глава елітної революційної гвардії Ірану генерал-майор Хоссейн Саламі AFP

Подібна загроза прозвучала під час церемонії, присвяченої 40-му дню з дня ліквідації генерала Касема Сулеймані

Голова революційної гвардії Ірану генерал-майор Хуссейн Саламі заявив, що Іран завдасть удару по США та Ізраїлю, якщо обидві держави припустяться помилки.

Про це повідомляє Reuters.

"Якщо ви зробите найменшу помилку, ми атакуємо вас обох", - сказав він.

Новини за темою: Іран стверджує, що залишається в ядерній угоді

Примітно, що ці слова пролунали саме під час церемонії, присвяченої 40-му дню з дня ліквідації іранського генерала Кассема Сулеймані, адже США напряму причетні до його смерті.

Також верховний лідер Ірану Алі Хаменеї зазначив минулого тижня, що Іран буде підтримувати палестинські збройні угруповання, наскільки це можливо, і закликав палестинців протистояти плану США щодо ізраїльсько-палестинського миру.

Нагадаємо, 3 січня американські збройні сили завдали удару по військовій базі поблизу міжнародного аеропорту Багдада. Загинули вісім осіб, зокрема іранський генерал Касем Сулеймані - командир організації, яку США вважають терористичною. Президент Дональд Трамп заявив, що Сулеймані був "терористом номер один у світі".

Новини за темою: Не був другом Лондона: У Великій Британії схвалили знищення Сулеймані

Згодом постійний представник Ірану при ООН Маджид Тахт-Раванчі повідомив, що Іран завершив помсту за вбивство генерала Касема Сулеймані та не буде здійснювати нові напади за умови відсутності агресії зі боку Америки.

Водночас президент США Дональд Трамп заявив, що Сулеймані готував напади на чотири іноземні посольства.Loading...
Loading...
Loading...