live
Новини » Світ Читать эту новость на русском

Іран погодився передати Франції чорні скриньки літака "МАУ": Розшифровку почнуть у липні

"Чорні скриньки" літака МАУ Фото з відкритих джерел

Технічні роботи планують почати 20 липня у Франції

Бюро з розслідування та аналізу безпеки цивільної авіації Франції (BEA) запланувало розпочати розшифровку бортових самописців збитого літака "МАУ" у липні цього року. Про це повідомляє пресслужба BEA та заступник міністра закордонних справ України Євген Єнін.

Так, у бюро зазначили, що Іран офіційно звернувся за допомогою у розшифровці чорних скриньок українського літака. За попередньою інформацією, технічні роботи розпочнуться 20 липня у Франції.

Інформацію про готовність Ірану передати чорні скриньки українського літака підтвердив заступник міністра закордонних справ України Євген Єнін.

"Щойно на Раді ІКАО представники Ірану погодились передати у Францію для розшифровки бортові самописці літака рейсу PS752. Це стало можливим завдяки послідовному тиску українського Уряду і їхніх колег з інших країн", – заявив Єнін. 

Новини за темою: Зеленський пригрозив Ірану міжнародними судами через катастрофу літака "МАУ"

Нагадаємо, перед цим у МЗС Ірану повідомляли, що протягом найближчих днів Тегеран відправить чорну скриньку зі збитого літака "Міжнародних авіаліній України" для розшифровки до Франції.

Loading...