Інститут оборонних досліджень Швеції підтвердив, що Навального отруїли "Новачком"

За словами шведських спеціалістів, одна крапля речовини може вбити людину

Олексій Навальний Фото з відкритих джерел

Шведський Інститут оборонних досліджень (FOI) підтвердив отруєння російського опозиціонера Олексія Навального нервово-паралітичною речовиною з групи "Новачок". Про це повідомила пресслужба Інституту з посиланням на доктора організації Осу Скотт.

Зазначається, що експертизу провели в Швеції за завданням німецької сторони. "Відбір проб, їхнє транспортування й аналіз проводилися відповідно до дуже строгих механізмів за підтримки безперервності ланцюжка випробувань і відповідно до тих процедур, які пропонуються міжнародною акредитацією лабораторій FOI", – йдеться в повідомленні.

Як розповіли спеціалісти, реакція нервово-паралітичного газу "Новачок" із білками крові та їхнє зв'язування обумовлює токсичну дію хімагента, яка дала змогу використовувати зразки крові у лабораторії. "Нервово-паралітичні отрути групи "Новачок" надзвичайно токсичні. Одна крапля може вбити", – резюмували в відомстві.

Новини за темою: Зеленський прокоментував отруєння Навального

Нагадаємо, вчора, 15 вересня, Олексій Навальний уперше після отруєння опублікував допис в Instagram. Він повідомив, що вже почав дихати самостійно. Також опозиціонер оприлюднив знімок із палати, на якому він разом зі своєю родиною.Loading...