Instagram запустив свій аналог TikTok

Додаток Reels працюватиме всередині Instagram

Додаток Reels Фото з відкритих джерел

Соціальна мережа Instagram запустила додаток Reels, який призначений для створення коротких розважальних відео. Про це повідомили в блозі Instagram.

Зазначається, що користувачі зможуть записувати та редагувати 15-секундні мультикліпні відео з аудіо, ефектами та творчими інструментами. Такий само функціонал має і китайська соцмережа TikTok.

Користувачі зможуть займатися редагуванням своїх роликів за допомогою аудіо (через пошук треків у музичній бібліотеці Instagram і власного звуку) та AR-ефектів, які дозволятимуть "накладати" віртуальний контент на справжнє зображення.

В Instagram зазначили, що користувачі зможуть ділитися роликами не тільки в профілі, історіях та приватних повідомленнях, а й у спеціальному просторі Explore, де їх зможуть побачити всі користувачі мережі.

Довідка:

TikTok – це китайський додаток для створення й поширення відео та онлайн-трансляцій, створений у 2016 році. Наразі є однією з найпопулярніших платформ для коротких роликів в Азії, яка поширилася на інші частини світу.

Новини за темою: Співробітникам штабу Байдена заборонили використовувати TikTok

Нагадаємо, нещодавно президент США Дональд Трамп заявив, що робота китайської соцмережі TikTok в США буде припинена, якщо до 15 вересня вона не буде продана американській компанії. Він додав, що частина коштів від продажу додатку повинна піти в бюджет країни.

Напередодні Трамп вже заявляв про можливість накладення заборони на популярну китайську соціальну мережу TikTok у Сполучених Штатах.

Loading...