Інкубаційний період коронавірусу може становити 27 днів, - уряд провінції Китаю

Фото з відкритих джерел

Випадок 27-денного інкубаційного періоду зафіксували у провінції Хубей

Нова коронавірусна інфекція COVID-19 може не проявлятися понад тижні, а інкубаційний період може тривати 27 днів. Про це повідомляє агентство Reuters з посиланням за заяву уряду провінції Китаю.
 
Так, за даними влади провінції Хубей, у 70-річного жителя міста Шеньнунцзя китайської провінції Хубей було виявлено зараження коронавірусом COVID-19, проте перші симптоми захворювання з’явилися через 27 днів після можливого інфікування.
 
 
А саме, 24 січня цього року чоловік перебував у тісному контракті зі своєю хворою сестрою, а 20 лютого у нього почала підвищуватися температура. Наступного дня після виникнення перших симптомів чоловік зробив тест на коронавірус COVID-19, який показав позитивний результат.
 
Отже, цей випадок доводить, що інкубаційний період може тривати не 14 днів, як раніше зазначали медики, а щонайменше 27 днів. Зокрема, більш тривалий інкубаційний період може значно ускладнити стримування поширення коронавірусу в світі.
 
Нагадаємо, протягом минулої доби, 21 лютого, у Китаї від ураження коронавірусною інфекцією COVID-19 загинуло 109 пацієнтів, а кількість інфікованих на материковій частині країни зросла на 397 осіб.
Loading...