Індія успішно випробувала гіперзвукову балістичну ракету

Ракета може завдати удару на відстані 800 км від цілі

Індія випробувала ядерну ракету

Фото з відкритих джерел

Індія успішно випробувала нову версію ядерної ракети "Шаур’я", яка може завдати удару цілі на відстані 800 км. Про це повідомляє ANI.

Зазначається, що ракета може нести різні види боєголовок, зокрема і ядерну. В останній фазі, наближаючись до цілі, ракета рухається з гіперзвуковою швидкістю.

Наразі відомо про введення зброї до складу стратегічних сил Індії як доповнення до однієї з існуючих ракет того ж класу. Як повідомляють журналісти, нова ракета буде легшою за попередницю. Організація оборонних досліджень і розробок Індії працює над тим, щоб забезпечити повну самостійність країни в галузі стратегічних ракет.

Нагадаємо, нещодавно Індія та Китай домовилися про деескалацію конфлікту та розведення військ у спірному прикордонному регіоні Ладакх, де кілька місяців тому поновилися зіткнення. Під час зустрічі в Москві міністри закордонних справ країн досягли консенсусу в п'яти пунктах.

Новини за темою: Трамп заявив про наявність у США невідомої нікому ядерної зброї

Раніше повідомлялося, що Китай збільшить кількість наявних ядерних боєголовок удвічі до 2030 року. За даними американського Пентагону, Пекін планує розширювати та модернізувати свої ядерні сили.Loading...