Ілон Маск збирався судитися з місцевою владою, яка заборонила відкрити завод Tesla. А потім передумав

Tesla не надала жодних пояснень щодо відкликання позову

Ілон Маск AFP

Компанія американського інженера і винахідника Ілона Маска Tesla відкликала свій позов до влади округу Аламеда штату Каліфорнія, яка через пандемію коронавірусу забороняла відкрити діяльність заводу компанії. Про це повідомляє The Verge.

Згідно з повідомленням, 9 травня 2020 року компанія Tesla подала позов до влади Аламеди. Ті ще із середини березня видали розпорядження всім заводам округу закритися через спалах COVID-19.

Як повідомляє видання, Маск публічно не погоджувався з таким рішенням, називаючи правила карантину в штаті Каліфорнія "фашистськими". Крім того, він пригрозив перемістити виробництво електрокарів в інший штат.

Утім 11 травня стало відомо, що завод Tesla у місті Фримонт, в окрузі Аламеда, почав роботу самовільно - всупереч правилам карантину. Ілон Маск тоді написав у Twitter, що буде особисто присутній на заводі, якщо правоохоронці надумають його арештувати.

Twitter Ілона Маска

Також підтримку діям Маска висловив і президент США Дональд Трамп. Він написав, що влада Каліфорнії має негайно дозволити заводу Tesla у Фримонті працювати, за що Маск йому подякував.

Однак, пізніше місцева влада затвердила план поступового відновлення роботи автовиробника Tesla, і ситуація начебто вирішилася. А 20 травня стало відомо, що свій позов компанія відкликала - не надавши суду жодних пояснень, чому.

Новини за темою: Ілон Маск пояснив, як читається ім'я його новонародженого сина

Нагадаємо, ще 16 березня глава компанії Tesla Ілон Маск відмовився підкорятися наказу округу Аламеда припинити роботу фабрики у Фримонті, США до 7 квітня, щоб уповільнити поширення COVID-19.Loading...