Ґвалтував та таврував: У США лідера секс-секти засудили до 120 років ув’язнення

Кіт Раньєр HBO

У своїх жертв він вимагав гроші та піддавав їх сексуальним знущанням

У США засудили шістдесятирічного лідера секс-секти NXIVM ("Нексіам") Кіта Раньєра до 120 років ув’язнення. Відповідне рішення виніс суд нью-йоркського Брукліну, повідомляє газета The New York Times.

Зазначається, що у рамках секти Раньєр створив особистий жіночий гарем, у якому звертали в сексуальне рабство, таврували, примушували дотримуватися жорстких дієт на межі голодування, а також вимагали гроші.

Одна із жертв, 27-річна Каміла, розповіла на суді, що перебувала у сексульному рабстві з 15 років. Раньєр вимагав, аби вона була доступна для інтиму цілодобово та наказував дотримуватися ваги менше ніж 100 фунтів, а якось змусив зробити аборт. Вона спробувала вчинити самогубство.

Загалом у  залі суду виступили понад десяток жертв. Всі вони розповіли, як Реньєр маніпулював ними та нападав на них. 

У підсумку, чоловік окрім 120 річного ув’язнення, отримав штраф у 1,75 мільйона доларів.

Адвокат Раньєра Марк Агніфіло заявив, що оскаржить цей вирок. 

Довідково: "Нексіам" заснували наприкінці 90-х, як організацію, що навчає ведення бізнесу. Для того, аби потрапити на заняття, було необхідно пред’явити свої оголені фото або інші матеріали, що компрометують, це мало слугувати доказом мовчання учасників по завершення програми.

Новини за темою: У Запоріжжі спіймали сутенерку, яка продавала українок у сексуальне рабство за кордон

Раніше повідомлялося, що у Південній Кореї судитимуть керівників секти за розповсюдження коронавірусу. Послідовники цієї секти заразили один одного під час проведення обряду.Loading...