Грузія скоротила обов’язковий карантин після приїзду в країну

Відтепер на самоізоляції можна перебувати 12 днів замість 14

Ілюстративне фото

Фото з відкритих джерел

Уряд Грузії скоротив термін обов'язкового карантину та ізоляції з 14 до 12 днів. Про це повідомляє "Грузия Online".

Зазначається, що за новими змінами в постанові уряду, 12-денний карантин обов'язковий для людей, які прибувають в країну осіб з окупованих територій Грузії (Абхазії та Південної Осетії) або з іноземних держав, а також для тих, хто контактував із зараженими коронавірусом.

Крім того, усі прибулі в країну зобов’язані надавати результати ПЛР-тесту, зробленого, не пізніше ніж за 72 години до поїздки. Громадяни, яких не зобов’яжуть проходити карантин, мають робити ПЛР-тести кожні 72 години протягом 12 днів, які вони оплачуватимуть самостійно.

Водночас, термін самоізоляції може бути скорочений, якщо до приїзду в Грузію людина перебувала на карантині.

Новини за темою: До Грузії будуть пускати туристів лише з наявністю негативного тесту на COVID-19

Нагадаємо, нещодавно МОЗ України розширило список країн "зеленої" зони, з яких можна повертатися без проходження обсервації. Так, до "зеленого списку" додалися Албанія, Болгарія, Румунія, Єгипет, Сербія і Чехія, після повернення з яких раніше необхідно було проходити самоізоляцію.

Також без подальшої обсервації можна повертатися в Україну з Хорватії, Польщі, Греції, Італії, Туреччини, Нідерландів, Кіпру, Словенії, Норвегії, Литви, Латвії, Естонії, Ірану, Тунісу, Китаю і Ватикану.

Loading...