Новини » Світ Читать эту новость на русском

Греція закриває школи через критичну ситуацію з COVID-19

Епідемія COVID-19 у Греції Reuters

Прем'єр-міністр Греції попередив, що найближчі тижні для країні будуть надвичайно складними

Уряд Греції прийняв рішення про призупинення роботи шкіл у зв'язку зі стрімким поширенням коронавірусу COVID-19. Про це повідомляє France 24.

"Закриття початкових шкіл було останнім, що ми хотіли зробити. Це показник того, наскільки серйозна ситуація", - заявила міністра охорони здоров'я Василіна Кікіліаса.

Зазначається, що середні школи у Греції вже закриті. З понеділка усі уроки там проходить у дистанційній формі. Тоді як ВООЗ рекомендує закривати начальні заклади тільки у крайньому випадку.  

Так, з кінця жовтня щоденна кількість летальний випадків від COVID-19 збільшилася у чотири рази, а кількість заражень подвоїлася і склала близько 3000 випадків на день.

Новини за темою: У Греції зафіксували випадки зараження норок коронавірусом

Крім цього, станом на п'ятницю в Греції з 1143 ліжко-місць у відділеннях інтенсивної терапії по всій країні 830 були зайняті.

"Найближчі тижні будуть надзвичайно критичними", - заявив прем'єр-міністр Греції Кіріакос Міцотакіс в четвер в парламенті Греції. 

Нагадаємо, минулого тижня Кіріакос Міцотакіс повідомив про запровадження з 7 листопада тритижневого загальнонаціонального локдауну як спроби зупинити розповсюдження COVID-19. 

Loading...