Новини » Світ Читать эту новость на русском

Греція прийняла головування в Комітеті міністрів Ради Європи

Країна очолюватиме комітет пів року

Греція очолює Комітет міністрів Ради Європи Рада Європи

Під час засідання в режимі відеоконференції за участю представників 47 держав-членів Ради Європи Греція прийняла від Грузії головування в Комітеті міністрів. Про це повідомляє пресслужба Ради Європи. 

Згідно з повідомленням, під час свого головування Греція вирішила зосередити увагу на таких питаннях, як охорона здоров'я населення та реагування на кризу в галузі охорони здоров'я поряд із забезпеченням дотримання прав людини, принципів демократії і верховенства права.

Окрім цього, серед інших пріоритетів діяльності - незалежність судової влади та верховенство права, а також захист знаходяться в уразливому становищі дітей і права молодого покоління в області цифрового освіти, екологічні та соціальні питання.

Як зазначається, 4 листопада в Афінах пройде засідання Комітету міністрів, в якому візьмуть участь 47 міністрів закордонних справ, тоді Грецію на посаді голови Комітету міністрів змінить Німеччина. 

Новини за темою: Європарламент проголосував за спрощення візового режиму з Білоруссю

Нагадаємо, нещодавно Рада ЄС затвердила висновки про політику щодо країн "Східного партнерства" на період після 2020 року, у яких визнала європейські прагнення та європейський вибір східних партнерів, серед яких і Україна.

Loading...