Новини » Світ Читать эту новость на русском

Голландський хакер зламав Twitter Трампа

Президент США Дональд Трамп Фото з відкритих джерел

Президент США не використав елементарні заходи безпеки, включаючи двоетапну перевірку

Експерт в області інформаційної безпеки з Нідерландів Віктор Геверс вгадав пароль від Twitter-акаунту президента США Дональда Трампа, на це йому знадобилось п’ять спроб. Про це пише видання De Volkskrant.

За словами експерта, пароль від акаунту був захищений комбінацією "maga2020!". MAGA - це абревіатура гасла Трампа Make America Great Again ("Зробимо Америку знову великою").

"Я очікував, що мене заблокують після чотирьох невдалих спроб. Або, принаймні, попросять надати додаткову інформацію", - сказав Геверс.

Він зауважив, що президент США не використав елементарні заходи безпеки, включаючи двоетапну перевірку.

Своєю чергою представники Twitter спростували слова Геверса та запевнили, що немає жодних доказів того, що у голландця дійсно колись був доступ до акаунту Трампа.

До слова, це вже не перший раз, коли Геверсу вдається отримати доступ до Твіттеру Трампа. У 2016 році паролем президента було слово yourefired ("ти звільнений").

Новини за темою: Расизм, Кім Чен Ин та російське втручання у вибори: У США відбулися фінальні дебати між Трампом та Байденом

Нагадаємо, нещодавно адміністрація Твіттеру вказала, що один з останніх записів президента США Дональда Трампа порушує правила цієї соцмережі. Це повідомлення супроводжується позначкою про те, що воно порушує правила стосовно інформації про COVID-19, яка вводить в оману і може бути потенційно шкідливою.

Loading...