Гігантського параду не буде: Байден розповів подробиці майбутньої інавгурації

Джо Байден

Twitter Джо Байдена

За словами "демократа", інавгурація матиме віртуальний характер

Кандидат у президенти США Джо Байден повідомив, що хотів би уникнути скупчення людей у центрі Вашингтона під час церемонії його інавгурації у зв’язку з пандемією COVID-19. Про це повідомляє "Голос Америки".

Зазначається, що Байден заявив про бажання уникнути поширення коронавірусу у США, а масштабний інавгураційний парад підвищив би ризик захворіти. "Я думаю, що, ймовірно, не буде гігантського інавгураційного параду на Пенсильванія-авеню. Дуже малоймовірно, що ви побачите мільйон людей на Національній алеї, аж до меморіалу Лінкольну", – висловився кандидат у президенти.

За словами Байдена, інавгураційні заходи будуть носити віртуальний характер, а у них "братимуть участь більше людей, ніж будь-коли раніше". Зокрема, "демократ" додав, що наразі працює з командою організаторів, які готували онлайн-з'їзд партії у серпні поточного року.

Новини за темою: Байден і Гарріс публічно вакцинуються від коронавірусу

Нагадаємо, нещодавно Джо Байден назвав імена кандидаток, яких планує призначити на головні посади у Білому домі, пов'язані з комунікаціями глави держави. Вперше до списку потрапили тільки жінки.

Loading...