Новини » Світ Читать эту новость на русском

Гендиректор Apple став новим мільярдером завдяки подорожчанню компанії

Тім Кук володіє 848 тис. акцій Apple

Тім Кук Фото з відкритих джерел

Генеральний директор Apple Тім Кук став новим мільярдером через подорожчання акцій компанії. Про це повідомляє Bloomberg.

Зазначається, що минулого тижня акції Apple подорожчали на 5%, унаслідок чого ринкова капіталізація компанії зросла до 1,928 трильйона доларів. Відповідно, статки Тіма Кука перевищили 1 млрд доларів, оскільки він володіє 848 тис. акцій Apple (0,02% від загальної кількості) вартістю приблизно 375 млн доларів.

Відомо, що Кук отримав великий пакет акцій у свій перший день на посаді гендиректора Apple. Відтоді він додатково отримував акції, коли досягав зазначеної мети. Наразі ж, він зможе отримати ще один бонус розміром у 560 тис. акцій, якщо не допустить різкого зниження вартості компанії у поточному місяці.

Проте, за даними Bloomberg, близько половини вартості нового пакета Куку доведеться витратити на сплату податків, а чистий прибуток становитиме 100 млн доларів.

Новини за темою: Конгрес США вперше заслухав голів найбільших IT-компаній у антимонопольній справі: Що вони казали

Нагадаємо, нещодавно Forbes оприлюднило рейтинг 100 найдорожчих брендів у 2020 році, перше місце в якому посіла Apple. Вартість компанії оцінюється в 241 млрд доларів.

Loading...