"Газпром" перевів свою частку в "Північному потоці" на дочірню компанію

Дочірнє підприємство дісталося "Газпрому" в березні поточного року

Пікабу

Російська компанія "Газпром" перевела контрольний пакет акцій (51%) в проєкті газопроводу "Північний потік" на власну дочірню фірму ТОВ "Газпром международные проекты". Про це повідомляє "Интерфакс" із посиланням на компанію.

Зазначається, що ТОВ "Газпром международные проекты" з'явилося в складі групи холдингу лише в березні 2020 року. Раніше компанія називалася "Газпром Русская" і повинна була стати оператором будівництва газопроводу "Турецький потік", але його побудувала інша "дочка" - "South Stream Transport B.V.". 

Крім того, напередодні компанія називалася "Ковыктанефтегаз", але згодом дісталася "Газпрому" в складі активів ВАТ "РУСИА Петролеум".

Нагадаємо, 21 липня Конгрес США схвалив поправки щодо посилення санкцій проти "Північного потоку-2". Обмежувальні заходи будуть вводити проти компаній, які сприяють будівництву газопроводу.

Новини за темою: Турки зупиняють роботу газопроводів "Газпрому"

Пізніше держсекретар США Майк Помпео прибув до Данії, щоб обговорити газопровід "Північний потік-2". Це було пов'язано з тим, що Данія дозволила використовувати якірні судна для прокладання "Північного Потоку-2". Рішення ухвалили після запиту компанії, засновником якої є "Газпром". Данія є останньою країною на шляху до Німеччини, в зоні якої буде прокладено труби "Північного Потоку-2".

Loading...