Новини » Світ Читать эту новость на русском

Газопровід "Північний потік-2" буде добудовано, – Меркель

Канцлер Німеччини вважає незаконними американські санкції щодо газопроводу

Канцлер Німеччини Ангела Меркель AP

Федеральний уряд Німеччини хоче продовжувати і завершувати будівництво російсько-німецького газопроводу "Північний потік-2". Про це повідомила канцлер країни Ангела Меркель під час візиту до свого виборчого округу, передає RTL.

За словами Меркель, американські санкції щодо газопроводу незаконні. "Ми також вважаємо ці екстерріторіальні санкції, тобто ті, що виходять за межі території США, незаконними", – заявила канцлер.

Зокрема, йшлося про те, що на початку серпня троє американських сенаторів надіслали листа до німецького порту в Балтійському морі з погрозами вжити заходів покарання проти членів правління, керівників та акціонерів, якщо вони будуть сприяти будівництву "Північного потоку-2".

Нагадаємо, палата представників в Конгресі США проголосувала за посилення санкцій щодо газопроводу "Північний потік-2". Документ передбачає введення санкцій проти іноземців, які сприяють продажу, оренді або наданню Росії суден для укладання труб, призначених для будівництва газопроводів.

Новини за темою: Польща оштрафувала "Газпром" на €50 мільйонів через "Північний потік - 2"

Пізніше міністр закордонних справ Німеччини Гайко Маас заявив, що Сполучені Штати та ФРН продовжують переговори щодо введення санкцій проти газопроводу "Північний потік-2". За словами дипломата, санкції Штатів проти "Північного потоку-2" не відповідають міжнародному праву.

Loading...