Новини » Світ Читать эту новость на русском

Google заборонить рекламу шпигунського обладнання

Головний офіс Google у Кремнієвій Долині

Фото з відкритих джерел

Заборона почне діяти з 11 серпня 2020 року

Компанія Google заборонить рекламу товарів та послуг, призначених для спостереження або стеження за людьми. Про це повідомляє Центр правил реклами Google.

"Ми додамо обмеження щодо реклами шпигунських програм і технологій для спостереження, а саме заборонимо рекламувати товари і послуги, призначені для спостереження або стеження за іншою людиною або його діяльністю (без дозволу цієї особи). Ці правила будуть застосовуватися у всіх країнах світу. З 11 серпня 2020 року ми будемо ретельно стежити за їхнім дотриманням", - йдеться в повідомленні.

Зокрема, йдеться про програмне забезпечення, за допомогою якого можна прослуховувати чужі телефонні дзвінки, переглядати SMS-повідомлення або історію відвіданих сторінок, GPS-трекери, призначені для спостереження або стеження за людиною без її згоди. Також під нові правила підпадають камери, диктофони, відеореєстратори та відеоняньки.

Нове правило не поширюється на послуги приватних детективних агентств, а також на товари та послуги, за допомогою яких батьки можуть відстежувати місце перебування неповнолітніх дітей.

Новини за темою: Google та Apple заборонять відстежувати геолокацію людей, хворих на коронавірус

Нагадаємо, сервіс Google Maps відтепер попереджатиме про обмеження на пересування, запроваджені в різних країнах для протидії поширенню коронавірусу. 

Loading...