Новини » Світ Читать эту новость на русском

Франція прискорить процедуру набуття громадянства за допомогу в подоланні коронавірусу

Насамперед, ідеться про кілька професій, представники яких працювали під час пандемії

Громадянство Франції Фото з відкритих джерел

Уряд Франції прискорить процедуру набуття громадянства іноземцям, які працюють у кризових районах, охоплених пандемією COVID-19. Про це заявила міністр з питань громадянства Марлен Шьяппа в інтерв’ю Lе Parisien.

Зазначається, що йдеться про іноземців, які вже подали документи на отримання громадянства Франції. Серед тих, хто виходив на роботу під час суворого карантину міністр назвала прибиральників сміття, касирів продуктових магазинів, медсестер і лікарів.

Крім того, Шьяппа повідомила, що відтепер отримання французького громадянства має стати менш формальним, але більш урочистим. "Стати французьким громадянином – це не просто адміністративна процедура, це ще й глибоко усвідомлена дія, символічна і святкова. Тепер при отриманні громадянства буде систематично звучати "Марсельєза" і показуватися фільм про цінності Французької Республіки", – сказала міністр.

Новини за темою: Уряд працює над законопроєктом про подвійне громадянство, - Кулеба

Нагадаємо, нещодавно уряд Франції зобов’язав громадян носити маски для обличчя на роботі, за винятком деяких окремих офісів, де працівник не контактує з іншими людьми. Крім того, маски повинні оплачуватися роботодавцями.

Loading...