Ford розпочав розробку респіратора з автоматичною фільтрацією і подачею повітря

Новий захисний респіратор Ford Фото з відкритих джерел

Новий респіратор включатиме каптур і захисну маску для голови й плечей

Автомобільна компанія Ford заявила про початок розробки респіратора з автоматичною фільтрацією і подачею повітря разом з компанією 3M. Про це пише Business Insider.

"Ми знали, що для того, аби відіграти свою роль у боротьбі з коронавірусом, нам потрібно буде об'єднуватися з такими експертами, як 3M, щоб розширити виробництво вкрай необхідного медичного обладнання та додаткових матеріалів", — заявив віцепрезидент Ford Джим Баумбік.

За словами Баумбіка, новий респіратор включатиме каптур і захисну маску для голови й плечей, а високоефективна система фільтрації забезпечить подачу чистого повітря протягом восьми годин.

"Близько 90 працівників Об'єднаної профспілки автобудівників будуть збирати респіратори на заводі Ford поблизу Флет-Рок, Мічиган. Планується зробити 100 тис. таких пристроїв або більше, якщо знадобиться", — додали в компанії.

Також у компанії зазначили, що наразі готується колаборація з Joyson Safety Systems, щоб виготовити медичні халати багаторазового використання з матеріалів, які зазвичай використовуються для подушок безпеки автомобіля.

Новини за темою: Медичні маски стануть новою нормою життя, - ВООЗ

Нагадаємо, раніше японська компанія Toyota заявила, що почне виготовляти щотижня 500-600 захисних медичних масок на 3D-принтері.

Loading...