Новини » Світ Читать эту новость на русском

ФБР попередило про "величезне повстання" у разі відсторонення Трампа, - ABC

Штурм Капітолію Getty Images

Нібито є озброєна група, яка 16 січня готова виїхати у Вашингтон

Федеральне бюро розслідувань отримало інформацію про підготовку повстання на території Сполучених Штатів Америки. Причиною повстання може стати відсторонення 45-го президента Дональда Трампа за рішенням Конгресу. Про це повідомив кореспондент телеканалу ABC News Аарон Катерскі на сторінці у Twitter.

За словами журналіста, ФБР володіє інформацією про озброєну групу, яка планує відправитися у Вашингтон 16 січня.

"Вони попередили, що у разі спроби Конгресу відсторонити Трампа шляхом застосування 25-ї поправки до Конституції, відбудеться величезне повстання", - написав кореспондент.

Нагадаємо, про відсторонення Трампа заговорили після заворушень у Вашингтоні, які влаштували прихильники 45-го президента США. В ході заворушень загинули люди. Після цього віцепрезидента США Майка Пенса, який головує в Сенаті, закликали застосувати 25-ту поправку та усунути Трампа з посади.

Нагадаємо, нещодавно в США в результаті заворушень 6 січня, які супроводжувалися захопленням Капітолію, кількість загиблих зросла до п'яти осіб. Тоді поліція офіційно підтвердила смерть свого співробітника.

Новини за темою: Американське ФБР у справі штурму Капітолію перевіряє версію про плани вбивства конгресменів, – ЗМІ

Раніше повідомлялося, що американська прокуратура вивчить роль президента США Дональда Трампа в підбурюванні натовпу під час штурму Капітолію. Загалом федеральні прокурори порушили 15 кримінальних справ, а до Верховного суду подали ще 40.

Loading...