Новини » Світ Читать эту новость на русском

Facebook видалив передвиборчу рекламу Трампа через нацистську символіку

Послідовники Гітлера використовували червоний трикутник для класифікації політичних в’язнів

Президент США Дональд Трамп

REUTERS

Напередодні Facebook видалив рекламу, розміщену на сторінці чинного президента Дональда Трампа, в якій чітко видно символ, який нацисти використовували для класифікації політичних в'язнів під час Другої світової війни, оскільки таке зображення порушує політику компанії. Про це повідомляє The New York Times.

Згідно з повідомленням, у кампанії Трампа використали рекламу із зображенням великого червоного трикутника для того, щоб протиставити антифа, колектив антифашистських протестувальників, який американський президент звинувачував у насильстві та вандалізмі під час загальнонаціональних протестів проти расової несправедливості. Водночас є надзвичайно мало доказів того, що антифа брала участь під час демонстрацій.

Новини за темою: Байден розповів, що чекає Трампа в разі поразки на президентських виборах

"Ми видалили ці пости та оголошення за порушення політики щодо організованої ненависті. Наша політика забороняє використовувати символ забороненої групи, що проповідує ненависть, для ідентифікації політичних в'язнів без контексту, який засуджує або обговорює символ", - заявили у Facebook.

Слід зауважити, що перед тим, як рекламу зняли, вона набрала понад мільйон показів на Facebook-сторінці Трампа та віцепрезидента Майка Пенса.

Новини за темою: Трамп заявив, що США більше не будуть "відновлювати інші країни" й "вирішувати чужі конфлікти"

Нагадаємо, нещодавно сотні співробітників Facebook тимчасово відмовилися виконувати свої робочі обов'язки через відсутність реакції керівництва компанії на пост президента США Дональда Трампа про протестувальників через загибель афроамериканця Джорджа Флойда.

Loading...