live

Facebook видалив мережу акаунтів російських спецслужб, яка працювала в Україні

Ілюстративне фото з відкритих джерел

Мережа розповсюджувала фейки

У Facebook повідомили про видалення мережі акаунтів та груп, які пов'язані із спецслужбами Росії і які працювали по Україні та сусідніх країнах. Про це йдеться у заяві компанії.

Як зазначається, ця мережа була створення для втручання у внутрішні справи інших країн, що суперечить інтересами Facebook.

Відтак, до цієї мережі входило 78 акаунтів, 11 сторінок, 29 груп та ще 4 акаунти в Instagram.

Повідомляється, що люди, які стояли за створенням цих акаунтів, видавали себе за місцевих, використовуючи неправдиві дані.

Відтак після розслідування у компанії дійшли висновку що ці акаунти є скоординованою системою з розповсюдження фейків та пов'язані з російськими військовими розвідувальними службами.

"Ця мережа розповсюджувала контент російською, українською та англійською мовами про місцеву політику, громадських діячів, нібито витоки зі Служби безпеки України, пов'язані з "етнічною напругою" в Криму та падінням "Боїнгу" MH17 на Донбасі. Деякі з цих людей представлялись журналістами та намагались зв'язатися з політиками, громадськими діячами та журналістами", - йдеться у повідомленні.

Раніше повідомлялося, що російське наглядове відомство Роскомнагляд порушило в п'ятницю адміністративне провадження щодо Facebook і Twitter.Loading...
Loading...
Loading...