Facebook видалятиме пости, які поширюють дезінформацію про коронавірус із Китаю

Обмеження будуть застосовані у Facebook та Instagram

Фото з відкритих джерел

Компанія Facebook заявила, що обмежуватиме поширення  дезінформації та шкідливого вмісту щодо вірусу в однойменній соціальній мережі, а також в Instagram, і водночас забезпечуватиме доступ людей до корисної інформації. Про це йдеться в офіційному блозі компанії.

Згідно з повідомленням, глобальна мережа сторонніх перевіряючих фактів Facebook продовжує працювати над переглядом вмісту та розвінчанням помилкових тверджень, що поширюються стосовно коронавірусу. Якщо вони оцінюють інформацію як помилкову, то її поширення обмежується у Facebook та Instagram, також надсилають спеціальне сповіщення людям, які поділилися цією інформацією. 

Також  Facebook почне видаляти вміст з помилковими твердженнями чи теоріями змови, позначені провідними світовими організаціями охорони здоров’я та місцевими органами охорони здоров'я, якщо вони можуть завдати шкоди людям, які в це вірять. Також обмеження розповсюджується і на хештеги. 

Як зазначається, таким чином компанія підтримує роботу глобальної громадської спільноти з охорони здоров'я, зокрема Всесвітньої організації охорони здоров'я, щодо захисту людей від небезпечного вірусу.

Нагадаємо, напередодні Всесвітня організації охорони здоров'я (ВООЗ) оголосила надзвичайний стан міжнародного рівня через поширення коронавірусу.

Також у п'ятницю, 31 січня, стало відомо, що кількість людей, які померли через зараження коронавірусом у Китаї сягнула 213 осіб, а кількість хворих наблизилася до 9400 осіб.

 Loading...