live

Евакуйовані з Уханя німці виявилися зараженими коронавірусом

Ілюстративне зображення DW

Захворювання підтвердили у 120 осіб, що перебували на борту

У неділю, 2 лютого, в пасажирів німецького військового літака, який напередодні евакуював своїх громадян з китайського Уханя, виявили коронавірус. Про це повідомили у спільному пресрелізі Німецького Червоного Хреста, військово-повітряних сил ФРН та округу Гермерсхайм, пише DW.
 
Як зазначається, захворювання підтвердили у 120 осіб, які перебували на борту літака. Згодом усіх заражених було відправлено до університетської клініки Франкфурта-на-Майні на лікування. Зокрема, заражених пацієнтів перевозили до медичної установи в спеціально обладнаному для перевезення хворих на інфекційні хвороби транспортному засобі. Крім цього, інших пасажирів повітряного судна було направлено на карантин.
 
"Ці особи сприйняли новину стримано й були ізольовані", - йдеться у спільному повідомленні Червоного Хреста Німеччини, військово-повітряних сил країни та округу Гермерсхайм.
 
Також представники організацій додали, що для волонтерів та місцевого населення Гермерсхайма наразі немає жодної загрози захворіти коронавірусом нового типу.
 
Нагадаємо, у суботу, 1 лютого, німецькому військовому літаку Airbus 310, який перевозив евакуйованих з китайського Уханя відмовили у дозволі зробити посадку в аеропорту Росії.
Loading...