Новини » Світ Читать эту новость на русском

Естонія будує на кордоні з Росією паркан. На 136 км виділили 130,5 млн євро

Стіна на українсько-російському державному кордоні ДПСУ

Роботи розраховані на три роки

Естонія почала будувати прикордонну стіну та супутню інфраструктуру на кордоні з Росією. На посилення сухопутного кордону завдовжки 136 км уряд виділив €130,5 млн. Про це повідомляє ERR.

Зазначається, що у Вируському повіті почали зводити першу частину прикордонних споруд протяжністю 23,5 км — від місця перетину естонсько-латвійсько-російського кордону до пункту пропуску "Лухамаа".

Як повідомляється, прикордонний паркан матиме висоту 2,5 метра. Він закриє близько 90 кілометрів, інша частина сильно заболочена (непрохідна місцевість) — тут прикордонникам допомагає сам рельєф. Естонці побудують додаткові огорожі, патрульні стежки та підʼїзні дороги. Кордон обладнають системою відеоспостереження і сенсорними датчиками. Також прикордонники матимуть бази дронів і безпілотників.

Будівництво поділено на десять етапів. На перші 23,5 км прикордонної інфраструктури піде €20 млн. Роботи розраховані на три роки. Найближчим часом Департамент поліції та прикордонної охорони оголосить новий тендер, щоб знайти виконувача для наступного етапу.

Новини за темою: Німеччина будує стіну на кордоні з Польщею через африканську чуму свиней

Раніше повідомлялося, що прикордонники на 40% завершили будівництво "Стіни" на російсько-українському кордоні.Loading...