Новини » Світ Читать эту новость на русском

Ердоган підтвердив відкриття в Чорному морі найбільшого в Туреччині родовища природного газу

Об'єм родовища становить 320 млрд кубометрів

Президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Туреччина знайшла у водах Чорного моря найбільше в історії країни родовище природного газу. Про це заявив президент країни Реджеп Тайїп Ердоган, передає Anadolu.

За словами Ердогана, об'єм родовища становить 320 млрд кубометрів. Крім того, президент Туреччини планує почати добуток газу вже через кілька років. "Наша мета - до 2023 року передати чорноморський газ в користування народу. Туреччина налаштована на вирішення проблеми з енергетикою в країні", - підкреслив Ердоган.

На думку очільника Туреччини, енергетика є не тільки основним фактором розвитку, а й відіграє важливу роль у забезпеченні незалежності країни.

Новини за темою: У Стамбулі ще одному православному храму нададуть статус мечеті

Нагадаємо, вчора, 20 серпня, в ЗМІ з’явилася інформація, що турецьке бурове судно виявило родовища природного газу в Чорному морі недалеко від перетину болгарського та румунського морських кордонів із внутрішніми водами Туреччини. Згідно з повідомленням, якщо Туреччина вирішить експортувати газ із цих родовищ, то в в його купівлі можуть бути зацікавлені Україна, Болгарія і Греція.Loading...