Новини » Світ Читать эту новость на русском

Епідемія COVID-19 може перерости у світову пандемію, - ВООЗ

В організації схвильовані щодо раптового збільшення випадків інфікування

Генеральний директор Всесвітньої організації охорони здоров'я Тедрос Аданом Гебреєсус Фото з відкритих джерел

У Всесвітній організації охорони здоров'я заявили, що епідемія коронавірусу COVID-19, що спалахнула в різних куточка планети, може збільшитися до масштабів  світової пандемії. Про це йдеться у Twitter ВООЗ. 

"На даний момент ми не спостерігаємо безперебійного поширення цього коронавірусу, і ми не спостерігаємо масштабних важких захворювань чи смерті. Чи має цей вірус пандемічний потенціал? Абсолютно. Ми вже на цьому етапі? За нашими оцінками, поки що ні", - сказав голова ВООЗ Тедрос Адханом Гебреєсус. 

Він також уточнив, що поки ми спостерігаємо епідемії в різних куточках світу, що впливають на країни по-різному і вимагають індивідуального реагування. Раптовий приріст нових випадків COVID-19, безумовно, дуже хвилює, але це не причина для паніки, адже "потрібно оперувати фактами, а не страхом".

Нагадаємо, кількість загиблих від спалаху коронавірусу COVID-19 в Італії станом на понеділок, 24 лютого, зросла до шести осіб. 

Раніше повідомлялося, що з вечора понеділка, 24 лютого, пасажири, які прибувають до аеропортів "Бориспіль" та "Жуляни" рейсами прямого авіаційного сполучення з Італією, проходитимуть обов'язкову температурну перевірку.

Також Генеральне консульство України у Мілані повідомило про призупинення прийому громадян та видачі документів через поширення коронавірусу в Італії.

 

Loading...