live

Елтон Джон разом із Біллі Айліш, Мераєю Кері та іншими зірками проведе "домашній" концерт

Метою заходу є підтримати дух людей під час кризи та зібрати кошти на боротьбу із вірусом

Елтон Джон. Фото: mirror.co.uk/Getty Images

Відомий британський співак і композитор Елтон Джон спільно з іншими світовими зірками організовує спеціальний благодійний концерт, який транслюватимуть по телебаченню та радіо, аби зібрати гроші на боротьбу з коронавірусом COVID-19. Про це повідомляє АР

Згідно з повідомленням, до ініціативи долучилися Біллі Айліш, Мерая Кері, Аліша Кіз, Backstreet Boys, Тім Макгроу та Біллі Джо Армстронг. Артисти будуть виступати у своїх будинках і використовуватимуть для трансляції мобільні телефони, камери та аудіоапаратуру, аби гарнтувати безпеку всіх учасників.

Як зазначається, концерт заплановано на неділю 29 березня о 21:00 за Вашингтоном (за Києвом - в понеділок 30 березня о 03:00), його транслюватимуть на телеканалі Fox та на радіостанціях iHeartMedia. Глядачі також зможуть зробити пожертву у благодійні фонди Feeding America і First Responders Children’s Foundation. 

Нагадаємо, всесвітньовідомий італійський модельєр Джорджіо Армані виділив понад один мільйон доларів на боротьбу з коронавірусом COVID-2019.

Loading...