Новини » Світ Читать эту новость на русском

Експрезиденту Франції Ніколя Саркозі висунули звинувачення про "лівійське" фінансування виборчої кампанії

Колишній президент Франції Ніколя Саркозі Фото з відкритих джерел

Сам політик заперечує свою вину

Національна фінансова прокуратура висунули звинувачення у створенні "злочинного угрупування" колишньому президентові Франції Ніколя Саркозі. Про це повідомляє AFP.

Згідно з повідомленням, протягом останніх тижнів суд розглядав справу про підозру в фінансуванні виборчої кампанії Саркозі 2007 року.

Як зазначається, гроші були надані лівійським диктатором Муаммаром Каддафі для реабілітації його режиму на міжнародній арені. 

Новини за темою: У Франції обшукали будинок очільника МОЗ в рамках розслідування щодо протидії COVID-19

На такий крок відреагував у Facebook і сам Саркозі. Політик написав про свою невинність і відсутність будь-яких доказів. 

"Французи повинні знати, що я не винен у тому, в чому мене звинувачують. У кінцевому підсумку я доведу свою повну невинуватість", - заявив колишній президент.

Новини за темою: У дев’яти найбільших містах Франції ввели комендантську годину

Нагадаємо, у березні 2018 року експрезидента Франції Ніколя Саркозі взяли під варту за підозрою у незаконному фінансуванні його виборчої кампанії у 2007 році.

Згодом йому висунули звинувачення в хабарництві, незаконному фінансуванні його президентської кампанії в 2007 році та приховуванні лівійських державних коштів.

Loading...